Publisert for 5 dager siden

2 rom leilighet på 50m² i Trondheim

7033 Trondheim, Norway

16 400 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

3-roms hjørneleilighet Steinan Park, ledig fra 01. august

3-roms hjørneleilighet Steinan Park, ledig fra 01. august Ny 3-roms hjørneleilighet i 1 etasje i blokk C (ferdigstilt 16 september år 2025) med sørvendt markterrasse og bod P-kjeller, klar for 2-gangs utleie fra og med den 01 august 2026.Innhold leilighet: Gang, åpen stue/kjøkken, baderom, 2 soverom, bod i kjeller.Internt bruksareal: 50 kvm.Bruksareal: 55 kvm.Eksternt bruksareal: 5 kvm (bod i kjeller).Markterrasse: 12 kvm.Oppvarming er vannbåren(fjernvarme), gulvvarme med varme for gulv i følgende rom: bad- stue/kjøkken, og gang (fjernoppvarming inngår i leien).Balansert ventilasjonsanlegg der luft som tilføres leilighet forvarmes og filtreres for støv/pollen.Integrerte hvitevarer fra Siemens. Integrert brannslokning.Vaskemaskin på bad.Godt isolert for temperatur og støy.Plissegardiner er montert til alle vinduer i leiligheten.Grunnpakke bredbåndstilknytning og kabel-TVUtover dette, flislagt baderom, kjøkken fra HTH, dagligvarebutikk i sokkel, og bussholdeplass like ved.Dagens leietakere oppgir veldig bra kollektivtilbud til/fra , buss nr. 22 går hvert 10 minutt, og eventuelt 5 min å gå til Rema på Nardosenteret. Sentrumsnært, men allikevell nært marka.Ikke dyr, ikke røyk.Interesserte bør med fordel sende epost med noe info, eks: hvem som skal leie, alder, info mht jobb/skole, tidsperspektiv.Visning avholdes etter nærmere avtale.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

50 m²

Pris

16 400 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Terrasse

Ja

Pris per m²

328 kr

Kart

Annonsen ligger på 7033 Trondheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Trondheim

leilighet på 65.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 65m²

7045 Trondheim, Norway

13 333 kr / måned

leilighet på 65.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 65m²

7078 Saupstad, Norway

13 500 kr / måned

leilighet på 55.23 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 55m²

7033 Trondheim, Norway

13 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg