1 rom leilighet på 69m² i Trondheim

7048 Trondheim, Norway

5 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

3 hybler i bofellesskap ledig, kan leies ut som 4 roms leilighet, nært Campus Dragvoll. - ledig fra 1.aug 26

3 hybler i bofellesskap ledig, kan leies ut som 4 roms leilighet, nært Campus Dragvoll. - ledig fra 1.aug 26 3 hybler i bofellesskap for jenter leies ut fra 1.august 2026. Hyblene er ca 10 kvm og bofellesskapet har 3 hybler totalt i en leilighet som er 70 kvm.Denne kan også leies ut som 4 roms leilighet. Hybelene kan ha, garderobeskap, skrivepult og kontorstol om det ønskes av den som flytter inn. Fellesarealene er møblert.Hybelene ble pusset opp sommeren 2020, dette gjelder også fellesarealene som bad og toalett som leietakerne deler, sammen med kjøkken og bodplass.Det er separat toalett og bad.Vi har marka rett utenfor huset, og huset er i en blindvei, som gjør at dette er et veldig rolig nabolag.Ta

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

69 m²

Pris

5 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Møblert

Ja

Pris per m²

80 kr

Kart

Annonsen ligger på 7048 Trondheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Trondheim

leilighet på 15.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 15m²

7074 Spongdal, Norway

4 500 kr / måned

leilighet på 18.85 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 19m²

7033 Trondheim, Norway

4 500 kr / måned

leilighet på 21.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 21m²

7018 Trondheim, Norway

5 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg