Publisert for 2 dager siden
4608 Kristiansand, Norway
10 900 kr / måned
2-roms leilighet - sentralt - Alt inkludert ! Vi har fått ledig en grei liten 2-roms leilighet meget sentralt i sentrum.Den ligger i 3 etg og inneholder bad med vask, dusj, wc samt vaskemaskin, Kjøkken med alt av hvitevarer og sofa + tv. Spiseplass med stoler og bord. Eget soverom med 140cm seng samt skrivebord og stol ved vinduet. Leies ut til en student. Leien er 10.900 kr og inkluderer strøm, internett, oppvarming/varmtvann og møbler. Send info om deg - Alder, studie, hvor bor du nå osv. så kan vi sende mer info/avtale visning
2-roms leilighet - sentralt - Alt inkludert ! Vi har fått ledig en grei liten 2-roms leilighet meget sentralt i sentrum.Den ligger i 3 etg og inneholder bad med vask, dusj, wc samt vaskemaskin, Kjøkken med alt av hvitevarer og sofa + tv. Spiseplass med stoler og bord.
Eget soverom med 140cm seng samt skrivebord og stol ved vinduet. Leies ut til en student. Leien er 10.900 kr og inkluderer strøm, internett, oppvarming/varmtvann og møbler. Send info om deg - Alder, studie, hvor bor du nå osv. så kan vi sende mer info/avtale visning
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
25 m²
Pris
10 900 kr
Pris per m²
436 kr
Annonsen ligger på 4608 Kristiansand, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Kristiansand