Publisert i går
1407 Vinterbro, Norway
12 500 kr / måned
2-roms hybelleilighet Fin og praktisk 2-roms hybel leilighet på 49 kvm. Leiligheten ligger i 1. etg i en vertikaldelt tomannsbolig. Inkludert i husleien er internett/bredbånd og varmtvann (ekskludert strøm).Leiligheten har en åpen og romslig stue- og kjøkkenløsning og det er god plass til spisebord i tillegg. Kjøkkenet har integrert oppvaskmaskin, stekeovn og komfyr. Fra stue/kjøkken er det utgang til en liten terrasseplatting. Soverommet inneholder en stor skyvedørsgarderobe. Moderne og praktisk bad som har opplegg for vaskemaskin.Utleier disponerer selv bod/teknisk rom i 1. etg, det er skilt av med vegg og dør fra utleiedelen.Leiligheten leies ut delvis møblert. Bildene som vises i annonsen, viser annet interiør enn hva som er i leiligheten nå.Sentral beliggenhet på Vinterbro. Det er ca 5 minutter å gå til bussholdeplass, og buss til Oslo eller Ski tar ca 20-25 minutter. Gangavstand til Vinterbro senteret (ca 7-8 minutter).3 måneders depositum. Leiligheten leies ut fra 1. august 2026.Leiligheten er fin til single og par. Ønsker rolige leietakere, dyr ikke tillatt. Ikke røyk.Send meg en melding her på Finn med litt informasjon om deg/dere som ønsker å leie.
2-roms hybelleilighet Fin og praktisk 2-roms hybel leilighet på 49 kvm. Leiligheten ligger i 1. etg i en vertikaldelt tomannsbolig. Inkludert i husleien er internett/bredbånd og varmtvann (ekskludert strøm).Leiligheten har en åpen og romslig stue- og kjøkkenløsning og det er god plass til spisebord i tillegg. Kjøkkenet har integrert oppvaskmaskin, stekeovn og komfyr. Fra stue/kjøkken er det utgang til en liten terrasseplatting. Soverommet inneholder en stor skyvedørsgarderobe. Moderne og praktisk bad som har opplegg for vaskemaskin.Utleier disponerer selv bod/teknisk rom i 1. etg, det er skilt av med vegg og dør fra utleiedelen.Leiligheten leies ut delvis møblert.
Bildene som vises i annonsen, viser annet interiør enn hva som er i leiligheten nå.Sentral beliggenhet på Vinterbro. Det er ca 5 minutter å gå til bussholdeplass, og buss til Oslo eller Ski tar ca 20-25 minutter. Gangavstand til Vinterbro senteret (ca 7-8 minutter).3 måneders depositum. Leiligheten leies ut fra 1. august 2026.Leiligheten er fin til single og par. Ønsker rolige leietakere, dyr ikke tillatt. Ikke røyk.Send meg en melding her på Finn med litt informasjon om deg/dere som ønsker å leie.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
49 m²
Pris
12 500 kr
Pris per m²
255 kr
Annonsen ligger på 1407 Vinterbro, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Vinterbro