Publisert for 3 dager siden
4876 Grimstad, Norway
5 200 kr / måned
1 rom i bofelleskap ledig i moderne leilighet nær sentrum og UIA (Grimstad) Leiligheten ligger 200 m fra Grimstad sentrum og Oddensenteret. Det er 8-10 min å gå til UIA. Den består av 3 soverom, bad, åpen løsning stue kjøkken, samt stor loftstue. Leiligheten har en terrasse med kveldssol, og tilgang til en liten hage som tilhører sameiet. Leiligheten er lys og moderne og leies ut møblert.I dag bor det 3 studenter der, og fra 1. juni flytter en student ut og det blir da et ledig rom.
1 rom i bofelleskap ledig i moderne leilighet nær sentrum og UIA (Grimstad) Leiligheten ligger 200 m fra Grimstad sentrum og Oddensenteret. Det er 8-10 min å gå til UIA. Den består av 3 soverom, bad, åpen løsning stue kjøkken, samt stor loftstue.
Leiligheten har en terrasse med kveldssol, og tilgang til en liten hage som tilhører sameiet. Leiligheten er lys og moderne og leies ut møblert.I dag bor det 3 studenter der, og fra 1. juni flytter en student ut og det blir da et ledig rom.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
80 m²
Pris
5 200 kr
Pris per m²
65 kr
Annonsen ligger på 4876 Grimstad, Norway
Laster inn kart