Listed 2 days ago

1 room apartment of 35m² in Oslo

0172 Oslo, Norway

19 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

ST. HANSHAUGEN - Lys 2-roms leilighet. Fin og moderne. Ledig fra 1. juni!

ST. HANSHAUGEN - Lys 2-roms leilighet. Fin og moderne. Ledig fra 1. juni! BeskrivelseOBS: All korrespondanse skjer via e-postadressen som er tilknyttet FINN brukeren din.Sjekk e-posten jevnlig for svar.Interessenter som kan overta leiligheten fra juni vil bli prioritert. Velkommen til Bjerregaards gate 5 på populære St.Hanshaugen i Oslo!Innhold:Entre. Romslig stue med åpen kjøkkenløsning. 1 soverom med garderobeskap, bod og flislagt baderom med opplegg for vaskemaskin. Beliggenhet:Området byr på en trivelig og sentral beliggenhet midt på St. Hanshaugen. Den flotte parken ligger like rundt hjørnet – perfekt for en morgentur eller en avslappende ettermiddag i det grønne. Herfra er det kort vei til alt du trenger: Bislett, Majorstuen og sentrum er lett tilgjengelig, og du har flere dagligvarebutikker i nærheten. Området har også et godt busstilbud, så det er enkelt å komme seg rundt i byen.Inkludert i husleien:- Alle hvitevarer på kjøkken- Trappevask I tillegg til husleie må leietaker selv betale for vann og avløp (ca kr 265,- åned), samt tegne eget strømabonnement. Parkering: I gaten etter gjeldende bestemmelser. Utleiers krav til sikkerhet: Som sikkerhet i dette leieforholdet kan leietaker velge å innbetale kontant depositum i Lea Bank, eller etablere en garanti formidlet av Tryg. Velges kontant depositum i Lea Bank, er sikkerhetsbeløpet fra 3 måneders husleie. Velges garanti formidlet av Tryg er sikkerhetsbeløpet fra tre måneders husleie. Garantipremien er 15 % av sikkerhetsbeløpet. Garantipremien betales før kontraktsinngåelse og refunderes ikke ved leieavtalens opphør. Garantisten vil kreve regress av leietaker ved leietakers erstatningsbetingede mislighold. Det tas forbehold om prisendringer fra garantistiller. Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

19 000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Parking

Yes

Price per m²

543 kr

Map

The listing is located at 0172 Oslo, Norway

Loading map