Listed yesterday
1162 Oslo, Norway
15 300 kr / month
Nyere (2018) hybelleilighet sentralt på Sæter med strøm/varmtvann/internett inkludert ***Ledig fra 23. juni 2026***Fin 2-roms hybelleilighet til leie i nyere (2018) bygg sentralt på Nordstrand. Rolig og tilbaketrukket villastrøk. Kort vei til Sæter Torg med butikker, spisesteder, apotek . Kun få minutters gange til kollektivtilbud (trikk/buss) på Sæter. Det er også gangavstand til tog (Nordstrand stasjon).Leiligheten ligger i boligens kjelleretasje, med egen inngang. Arealeffektiv planløsning med åpen stue/kjøkken-løsning og eget soverom. Takhøyde på 245 cm. Delikat bad med varmekabler, dusj, toalett, servant og vaskemaskin. Kvik-kjøkken med integrerte hvitevarer (kjøleskap/frys, oppvaskmaskin, stekeovn og platetopp) og godt med lagringsplass. God isolasjon og balansert ventilasjon. Mye tilgjengelig gateparkering i Seterveien (50 meter fra leiligheten)Leies kun ut til én person eller par. Røyking og dyrehold er ikke tillatt. Kun langtidsleieSend melding med en kort beskrivelse av deg selv, og oppgi når du ønsker å flytte inn. Visning etter avtale.
Nyere (2018) hybelleilighet sentralt på Sæter med strøm/varmtvann/internett inkludert ***Ledig fra 23. juni 2026***Fin 2-roms hybelleilighet til leie i nyere (2018) bygg sentralt på Nordstrand. Rolig og tilbaketrukket villastrøk. Kort vei til Sæter Torg med butikker, spisesteder, apotek . Kun få minutters gange til kollektivtilbud (trikk/buss) på Sæter. Det er også gangavstand til tog (Nordstrand stasjon).Leiligheten ligger i boligens kjelleretasje, med egen inngang. Arealeffektiv planløsning med åpen stue/kjøkken-løsning og eget soverom.
Takhøyde på 245 cm. Delikat bad med varmekabler, dusj, toalett, servant og vaskemaskin. Kvik-kjøkken med integrerte hvitevarer (kjøleskap/frys, oppvaskmaskin, stekeovn og platetopp) og godt med lagringsplass. God isolasjon og balansert ventilasjon. Mye tilgjengelig gateparkering i Seterveien (50 meter fra leiligheten)Leies kun ut til én person eller par. Røyking og dyrehold er ikke tillatt. Kun langtidsleieSend melding med en kort beskrivelse av deg selv, og oppgi når du ønsker å flytte inn. Visning etter avtale.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
15 300 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Parking
Yes
Price per m²
340 kr
The listing is located at 1162 Oslo, Norway
Loading map