Listed today
5054 Bergen, Norway
9 000 kr / month
Sentral leilighet til leie Fra og med er det 2- rom ledig i bofelleskap i denne flotte 4-roms leilgheten (3 soverom) i Løbergsveien 62. Her har du utsikt opp mot Ulriken.Internett er med i leien.Leiligheten holder god og moderne standard der hvor ''alt'' er inkludert:Alle hvitevarer og vaskemaskin.Varmepumpe og varmekabler i alle gulv i kjeller.Sofa, spisebord, spisestoler.Litt kjøkkenutstyr, bestikk, glass etc...Parkering på soneparkering rett utenfor.Senger på alle soverom.Skrivepult på soverom om ønsket.Dyner, puter og sengetøy kan også følge med.TVLeiligheten er sentralt plasset er i næreheten av flere studieplasser og kun 1 min fra nærmeste busstopp og 9 min fra bybanen. Handelshøyskolen BI, HVL, UIB er ikke lange veien unna.Søndags åpen butikk er 2 gater ovenfor, ellers er det nært andre dagligvarebutikker.Kort vei til både treningssenter og resturanter.Gode turmuligheter i områdetLeiligheten er over 2.plan og består av:- Gang- 3 Soverom- Åpen stue-kjøkken løsning- 2 Bad - Vaskerom- Innvendig bod- Stor terrasse på 32 m2, med et lite overbygg.Ta
Sentral leilighet til leie Fra og med er det 2- rom ledig i bofelleskap i denne flotte 4-roms leilgheten (3 soverom) i Løbergsveien 62. Her har du utsikt opp mot Ulriken.Internett er med i leien.Leiligheten holder god og moderne standard der hvor ''alt'' er inkludert:Alle hvitevarer og vaskemaskin.Varmepumpe og varmekabler i alle gulv i kjeller.Sofa, spisebord, spisestoler.Litt kjøkkenutstyr, bestikk, glass etc...Parkering på soneparkering rett utenfor.Senger på alle soverom.Skrivepult på soverom om ønsket.Dyner, puter og sengetøy kan også følge med.TVLeiligheten er sentralt plasset er i næreheten av flere studieplasser og kun 1 min fra nærmeste busstopp og 9 min fra bybanen.
Handelshøyskolen BI, HVL, UIB er ikke lange veien unna.Søndags åpen butikk er 2 gater ovenfor, ellers er det nært andre dagligvarebutikker.Kort vei til både treningssenter og resturanter.Gode turmuligheter i områdetLeiligheten er over 2.plan og består av:- Gang- 3 Soverom- Åpen stue-kjøkken løsning- 2 Bad - Vaskerom- Innvendig bod- Stor terrasse på 32 m2, med et lite overbygg.Ta
Property type
apartment
Rooms
3
Size
33 m²
Price
9 000 kr
Price per m²
273 kr
The listing is located at 5054 Bergen, Norway
Loading map