Listed today

2 rooms apartment of 10m² in Bergen

5017 Bergen, Norway

7 200 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 ledige rom i jentekollektiv!

2 ledige rom i jentekollektiv! 2 rom ledige i hyggelig jentekollektiv midt i Bergen. 7200 kr per rom. Begge rom blir ledig 01.07 . Det skrives individuelle leiekontrakter. Rommene leies hovedsaklig ut umøblert med unntak av klesskap, men muligheter for å kjøpe møblene til de som flytter ut.Rett ved bryggen og fisketorget, i Kong Oscars gate 18 finner du et moderne, fint og koselig kollektiv. Leiligheten er velutstyrt og ble totalrenovert sommeren 2020. Leiligheten finner man i femte etasje, det er heis. Leiligheten har fem soverom, to bad, åpen kjøkken/stue-løsning og loft og bod rett utenfor med mulighet for oppbevaring. I leiligheten bor nå 3 jenter som alle holder på med studier/jobb, med et aldersspenn på 24-26 år. Vi er et sosialt kollektiv som gjerne finner på ting sammen eller møtes i sofaen på kvelden, men der det også finnes muligheter til å trekke seg tilbake ved behov. Er hovedsaklig på jakt etter en leietaker som er jente i samme alder, helst student.Leie blir betalt 1. i hver måned, og depositum er på tre ganger månedsleie. Wifi og vann er inkludert. Strøm er ikke inkludert, den betales til en ansvarlig i kollektivet en gang i måneden. Leieprisen justeres historisk 1 gang i året (ved årsskifte) etter KPI.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

10 m²

Price

7 200 kr

Price per m²

720 kr

Map

The listing is located at 5017 Bergen, Norway

Loading map