Listed 3 days ago
5527 Haugesund, Norway
14 500 kr / month
Fullt møblert 3-roms leilighet med fantastisk utsikt Flott leilighet med sentral beliggenhet på Risøy og gåavstand til Haugesund sentrum. Fra boligen har du nydelig utsikt mot Smedasundet og indre kai. Leiligheten ligger fint til med inngang i fra bakkeplan og har alt du trenger på en flate. Leiligheten består av stue/kjøkken, 2 soverom, bad, vindfang, gang og romslig bod. Leilighet er nylig pusset opp.Leies ut fullt møblert med inventar som anivst på bilder, men kan være åpen for andre løsninger ved ønske om dette.Passer godt for private leietakere eller firma.🛜 Tv/Internett er inkludert.🔥Varmekabler i alle gulv med egen termostat.🚗Per dags dato er det gratis gateparkering for opptil 2 biler. Ønsker hovedsakelig langtidsleie, men er åpen for andre henvendelser. Leilighet skal pusses opp/oppgraderes noe i sommer med blant annet ny sofagruppe i stue. Leiligheten blir ledig midten av juli.Visning skjer etter avtale - ta
Fullt møblert 3-roms leilighet med fantastisk utsikt Flott leilighet med sentral beliggenhet på Risøy og gåavstand til Haugesund sentrum. Fra boligen har du nydelig utsikt mot Smedasundet og indre kai. Leiligheten ligger fint til med inngang i fra bakkeplan og har alt du trenger på en flate. Leiligheten består av stue/kjøkken, 2 soverom, bad, vindfang, gang og romslig bod. Leilighet er nylig pusset opp.Leies ut fullt møblert med inventar som anivst på bilder, men kan være åpen for andre løsninger ved ønske om dette.Passer godt for private leietakere eller firma.🛜 Tv/Internett er inkludert.🔥Varmekabler i alle gulv med egen termostat.🚗Per dags dato er det gratis gateparkering for opptil 2 biler.
Ønsker hovedsakelig langtidsleie, men er åpen for andre henvendelser. Leilighet skal pusses opp/oppgraderes noe i sommer med blant annet ny sofagruppe i stue. Leiligheten blir ledig midten av juli.Visning skjer etter avtale - ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
76 m²
Price
14 500 kr
Price per m²
191 kr
The listing is located at 5527 Haugesund, Norway
Loading map