Listed 4 days ago
5527 Haugesund, Norway
12 000 kr / month
Nyere leilighet(79kvm) til leie i Haugesund sentralt sør på Risøy 2soverom Sokkel leilighet med gode lysforhold ferdigstilt 2020. Varmepumpe ny 2021.Alt nytt av elektrisk anlegg, samt rør-i-rør system og ny varmtvannsbereder. Leiligheten er lydisolert med doble gipsplater i alle tak og de ble montert på lydbøyler. God parkering utenfor leilighet og mulighet for egen el-bil lading mot et tillegg. Egen strømmåler som leigetaker tar bilde av hver måned for utregning av strøm. Strøm ikke inkludert. TV og internett er inkludert. Sentral, men rolig beliggenhet. Få minutters gange til Aibel, Høgskolen Vestlandet og det sentrum har å tilby. Leiligheten er fullt møblert og har det meste av kjøkkenutstyr.Ikke røykereIkke dyrLeilighet ledig fra og vi ønsker langtids kontrakt 1år+Ønsker at interesserte skriver noen ord om seg selv på
Nyere leilighet(79kvm) til leie i Haugesund sentralt sør på Risøy 2soverom Sokkel leilighet med gode lysforhold ferdigstilt 2020. Varmepumpe ny 2021.Alt nytt av elektrisk anlegg, samt rør-i-rør system og ny varmtvannsbereder. Leiligheten er lydisolert med doble gipsplater i alle tak og de ble montert på lydbøyler. God parkering utenfor leilighet og mulighet for egen el-bil lading mot et tillegg. Egen strømmåler som leigetaker tar bilde av hver måned for utregning av strøm.
Strøm ikke inkludert. TV og internett er inkludert. Sentral, men rolig beliggenhet. Få minutters gange til Aibel, Høgskolen Vestlandet og det sentrum har å tilby. Leiligheten er fullt møblert og har det meste av kjøkkenutstyr.Ikke røykereIkke dyrLeilighet ledig fra og vi ønsker langtids kontrakt 1år+Ønsker at interesserte skriver noen ord om seg selv på
Property type
apartment
Rooms
2
Size
79 m²
Price
12 000 kr
Price per m²
152 kr
The listing is located at 5527 Haugesund, Norway
Loading map