Listed yesterday

1 room apartment of 35m² in Oslo

0270 Oslo, Norway

23 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Vika/Frogner- Gjennomført 2-roms med attraktiv beliggenhet, skjermet parkering

Vika/Frogner- Gjennomført 2-roms med attraktiv beliggenhet, skjermet parkering BeskrivelseOm leiligheten:- Svært attraktiv og sentral beliggenhet- Mulighet for parkering skjermet fra veien.- Klassisk, ærverdig byvilla- Kabel-Tv og internett inkludert- Delvis møblert- Bod i samme etasjeStue:Lys og pen stue med god plass til sofaområde og spisebord. Skråtak og takvinduer. Soverom: Koselig soverom med plass til dobbeltseng og oppbevaring for klær.Bad:Pent flislagt bad med moderne standard. Vaskemaskin følger med.Kjøkken:Moderne kjøkken med hvitevarer, brunevarer og kjøkkenutstyr inkludert. Bod:Det følger med en bod i samme etsaje.Beliggenhet:Munkedamsveien 66 ligger sentralt plassert i en av Oslos mest attraktive bydeler ved Vika, Frogner og Skillebekk. Aker Brygge, Tjuvholmen og sjøkanten ligger like ved, og det er kort spasertur til Nationaltheatret og Slottsparken. Solli plass med restauranter, kafeer og dagligvare er rett rundt hjørnet, og du har enkel tilgang til kollektivtransport med både trikk, buss og T-bane innen få minutter. Spisesteder som Villa Heftye og Via Village er i gangavstand fra boligen. Frognerparken og Bygdøy er også innen rekkevidde for de som setter pris på grøntområder og rekreasjon. Avkjørsel til E18 er rett ved, som gjør det lett å komme seg inn og ut av byen.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

23 000 kr

Price per m²

657 kr

Map

The listing is located at 0270 Oslo, Norway

Loading map