Listed today
2000 Lillestrøm, Norway
25 000 kr / month
Totalrenovert og delikat leilighet til leie ved idylliske Nitelva Ledig fra Leiligheten er totalrenovert i 2020, med helt nytt kjøkken og bad. Nytt el-anlegg, varme i alle gulv, balansert ventilasjon i stue / kjøkken. Flott utsikt til Nitelva, herlig turterreng rett utenfor stuedøra. Ny terrasse. Gode parkeringsmuligheter rett utenfor inngang. Tre soverom, hvorav det ene også kan passe som kontor. Strøm og internett tilkommer. Eiendommen ligger like utenfor sentrumskjernen av Lillestrøm med kort vei til alle servicetilbud. Gangavstand til Volla barneskole og Strømmen videregående skole. Kort vei til Nebbursvollen Friluftsbad, med stor friarealer.Leietaker tegner eget strømabonnement og bredbåndsabonnement.
Totalrenovert og delikat leilighet til leie ved idylliske Nitelva Ledig fra Leiligheten er totalrenovert i 2020, med helt nytt kjøkken og bad. Nytt el-anlegg, varme i alle gulv, balansert ventilasjon i stue / kjøkken. Flott utsikt til Nitelva, herlig turterreng rett utenfor stuedøra. Ny terrasse. Gode parkeringsmuligheter rett utenfor inngang. Tre soverom, hvorav det ene også kan passe som kontor.
Strøm og internett tilkommer. Eiendommen ligger like utenfor sentrumskjernen av Lillestrøm med kort vei til alle servicetilbud. Gangavstand til Volla barneskole og Strømmen videregående skole. Kort vei til Nebbursvollen Friluftsbad, med stor friarealer.Leietaker tegner eget strømabonnement og bredbåndsabonnement.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
87 m²
Price
25 000 kr
Price per m²
287 kr
The listing is located at 2000 Lillestrøm, Norway
Loading map