Listed 2 days ago

1 room apartment of 12m² in Oslo

0172 Oslo, Norway

9 350 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

To rom ledig i superfint jentekollektiv på sthanshaugen! Fra august

To rom ledig i superfint jentekollektiv på sthanshaugen! Fra august To flott rom ledig i toppleilighet på St. hanshaugen - innflytting 1. august - perfekt til studiestart! Jentekollektiv. Beste St. hanshaugen. Her bor du midt i smørøyet, dette er et svært populært område for studenter. Her bor du sammen med andre jenter i alderen ca 20-29 år som studerer/jobber.Store og lyse fellesområder med sofa, stort spisebord og nyere kjøkken. Rom 1 ledig fra 1. aug, pris 9750Rom 2 ledig fra 10. aug, pris 9350Fast tillegg for strøm og oppvarming kommer i tillegg kr 995 pr mnd pr rom. Internett er inkludert.Store og lyse fellesområder med spisebord, sofa og TV. Svært gode muligheter for å ta kollektivt i området. Noen hundre meter til St. hanshaugparken som er svært populær. Det er mulig å bruke depositumsgaranti istedenfor depositumskonto om du ønsker det.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

12 m²

Price

9 350 kr

Price per m²

779 kr

Map

The listing is located at 0172 Oslo, Norway

Loading map