6 rooms apartment of 16m² in Oslo

0165 Oslo, Norway

8 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Super strøkent (jente-bokollektiv) 3 min fra Karl Johan/OsloMet

Super strøkent (jente-bokollektiv) 3 min fra Karl Johan/OsloMet Nytt Jente-kollektiv, god standard med 3 bad og 6 soverom Ligger ca. 300m fra OsloMet, gå avstand til både Grünerløkka, Bogstadveien og Bislett. I soverommene får man plass til både klesskap og seng. Kiwi butikk 50 meter unna leiligheten og mange andre matvarebutikker bare et steinkast unna. Gode utvalg med både kafeliv, barer, restauranter og treningssenter ligger langs gaten. Soverom: Alle soverom har plass til store senger, klesskap og ekstra plass til eventuelt et lite nattbord Beliggenhet Eiendommen ligger i et populært, sentralt og urbant boligområde ved St haugen som tilhører indre by i Oslo, med umiddelbar nærhet til alt av offentlig kommunikasjon, butikker, shoppingsenter, kafeer, restauranter, utesteder, teater og utdanningstilbud . St haugen Kiwi ligger rett rundt hjørnet. Det er bare 3 minutter gange til Stortinget og National Theateret T-banestasjon hvor samtlige linjer stopper. Gå avstand til: OsloMet – storbyuniversitetet (tidligere Høgskolen i Oslo og Akershus) UIO Juridisk fakultet , 3 min Karl Johans gate /Stortinget, 3 min. National theateret (t-bane), 3 min. Hegdehaugsveien, 7 min. Youngstorget, 7 min. OBS! Hvis du ønsker å se denne leiligheten, vennligst send sms eller ring Morten på mob med litt om deg selv inkl. navn, alder, hvor du studerer/jobber og ønsket botid (hvor lenge) Annet Sosialgaranti/NAV som husleiebetaling eller sikkerhetsstillelse er ikke godtatt. Vi tar forbehold at leiligheten er målt riktig(m2), det kan også være feil i teksten og bilder! Visning mob

Property type

apartment

Rooms

6

Size

16 m²

Price

8 900 kr

Price per m²

556 kr

Map

The listing is located at 0165 Oslo, Norway

Loading map