Listed 2 days ago

1 room apartment of 48m² in Oslo

0569 Oslo, Norway

18 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Strøken 2-roms fra 2020 til leie på sentrale Rosenhoff m/heis og felles takterrasse

Strøken 2-roms fra 2020 til leie på sentrale Rosenhoff m/heis og felles takterrasse En rålekker og arealeffektiv 2-roms leilighet i hjertet av populære Rosenhoff. Leiligheten byr på høy standard fra 2020 der hver kvadratmeter er godt utnyttet. Her bor du med kort vei til dagligvarebutikker og hyggelige kaféer, med Sats Carl Berner like i nærheten. Gode kollektiv tilbud: buss, trikk og t-bane i umiddelbar nærhet.Høydepunkter:Moderne bygg fra 2020Helt nye og ubrukte møbler!Delvis møblert, som inkluderer: alle hvitevarer kjøkken, sofa, seng, garderobeskap, vaskemaskin, spisebord med stoler, stuebord, stumtjener og vaskemaskin inkludert.Eget, adskilt soveromBalansert ventilasjon4. etasje med enkel heisadkomstFjernvarme, varmtvann, TV og internett inkl.Felles, solrik takterrasseFransk balkong i leilighetEgen sportsbod i kjeller, 3 kvm.Attraktiv og sentral beliggenhet1 års bindingstid, etter dette løper leieforholdet med 3 måneders oppsigelsestid. Strøm abonnement tegnes av leietaker.Ikke røyk og dyrehold.Ved interesse skriv litt om deg selv, referanser ønskes.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

48 m²

Price

18 500 kr

Price per m²

385 kr

Map

The listing is located at 0569 Oslo, Norway

Loading map