Listed 6 days ago

3 rooms apartment of 102m² in Ulefoss

3830 Ulefoss, Norway

12 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Stor og moderne leilighet til leie på Ulefoss

Stor og moderne leilighet til leie på Ulefoss InnholdLeiligheten ligger på øvre plan i et hus med 3 boenheter. Direkte inngang fra gårdsplass. Moderne og meget god standard. Alt på en flate. Inneholder 3 soverom, alle med skyvedørsgarderober. Lys pen stue og åpen kjøkkenløsning med hvitevarer. Romslig bad og innredet vaskerom. 2 toaletter. Gang med garderobe. Dobbel garasje med fjernstyrt rulleport kun 10 meter fra hovedinngang.StandardFlis med varmekabler på bad, vaskerom og gang. Parkett i øvrige rom. MDF-plater i lyse farger på vegg og tak. Peisovn med glass på tre sider i stue. Komfyr, oppvaskmaskin og kjøleskap på kjøkken.Terrasse med delvis glassoverbygg. Solrikt og flott utsikt.BeliggenhetEiendommen ligger i et rolig og barnevennlig område nært turterreng sommer og vinter. Kort veg til barnehage og skole. AdkomstSe kart. ElektrisitetLeietaker tegner eget abonnement. OppvarmingElektrisk oppvarming. Peisovn med glass i stue.FasiliteterOpplegg for bredbånd/internett og alarm. Personlig abonnement tegnes av leietaker. Brøyting/strøing og renovasjon er organisert gjennom sameie.ParkeringDobbel garasje rett ved inngang og gruset biloppstillingsplass foran.InnflytningLeiligheten er ledig fra 1. juli. Det er mulighet for at leiligheten kan stilles til disposisjon for nye leietakere allerede fra 1. juni dersom det er ønskelig.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

102 m²

Price

12 000 kr

Price per m²

118 kr

Map

The listing is located at 3830 Ulefoss, Norway

Loading map