1 room apartment of 80m² in Klepp

Voll, 4354 Voll, Norway

14 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Stor og fin leilighet i Sandnes/Klepp leies ut møblert

Stor og fin leilighet i Sandnes/Klepp leies ut møblert Trivelig leilighet i landlige omgivelser på Stangeland/Voll med god standard. Fantastisk utsikt fra huset. Nært flotte turområder som Borestranden og Helleberget. Komplett med møbler og hvitevarer, varmepumpe som gir lave oppvarmingskostnader, biloppstillingsplass, egen uteplass og egen strømmåler. 12 minutter med bil til kvadrat. 1,2 km til bussholdeplass.Ikke røyk. Husdyr kan diskuteres.Minimum 1 års kontraktTa

Property type

apartment

Rooms

1

Size

80 m²

Price

14 000 kr

Price per m²

175 kr

Map

The listing is located at Voll, 4354 Voll, Norway

Loading map