1783 Halden, Norway
13 000 kr / month
Stor, nyere hybel nær høyskolen med 2 soverom Innhold: Gang, kjøkken, bad, soverom, bod, stue, kontor.BeskrivelseEn lys og flott hybel med egen inngang i 1.etg og egen uteplass.Kjøkken:Kjøkken med integrerte, induksjonstopp, stekeovn, ventilator, kjøleskap, vaskemaskin og oppvaskmaskin.Bad:Bad med gulvvarme, dusj, vegghengt toalett og LED speil.Oppvarming/varmtvann:Oppvarming via gulvvarme under parkett. Hybelen har egen varmtvannstank på strøm.Strøm:Strøm kommer i tillegg. Hybelen har egen måler som avleses og faktureres etter markedspriser i perioden.Bredbånd:Wifi er inkludert i leienBeliggenhet:Fint plassert hybel, 10 minutters gange til Høgskolen i Halden.Bussforbindelse og gangavstand til nærmeste matvarebutikkØnsker ikke-røyker.Med i leieprisen følger også garasjeplass med ladepunkt.
Stor, nyere hybel nær høyskolen med 2 soverom Innhold: Gang, kjøkken, bad, soverom, bod, stue, kontor.BeskrivelseEn lys og flott hybel med egen inngang i 1.etg og egen uteplass.Kjøkken:Kjøkken med integrerte, induksjonstopp, stekeovn, ventilator, kjøleskap, vaskemaskin og oppvaskmaskin.Bad:Bad med gulvvarme, dusj, vegghengt toalett og LED speil.Oppvarming/varmtvann:Oppvarming via gulvvarme under parkett.
Hybelen har egen varmtvannstank på strøm.Strøm:Strøm kommer i tillegg. Hybelen har egen måler som avleses og faktureres etter markedspriser i perioden.Bredbånd:Wifi er inkludert i leienBeliggenhet:Fint plassert hybel, 10 minutters gange til Høgskolen i Halden.Bussforbindelse og gangavstand til nærmeste matvarebutikkØnsker ikke-røyker.Med i leieprisen følger også garasjeplass med ladepunkt.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
13 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garage
Yes
Price per m²
200 kr
The listing is located at 1783 Halden, Norway
Loading map