Listed today
7725 Steinkjer, Norway
15 000 kr / month
Sjarmerende enebolig til leie i Steinkjer – 3 soverom, garasje og sentral beliggenhet Sjekker ut interessen for utleie av denne sjarmerende og oppussede eneboligen i attraktive Bogavegen – med garasje, flott hage og gangavstand til sentrum og matbutikk.Boligen har en lun og hjemmekoselig atmosfære med gjennomgående fine materialvalg som passer husets sjel. Her får du en innholdsrik bolig med 3 soverom, romslig stue med vedovn og luft-til-luft varmepumpe, praktisk kjøkken, bad og flere gode uteplasser rundt huset.Stor terrasse og platting gir gode solforhold og utsikt mot Steinkjer by. I tillegg følger garasje, lysthus og en flott opparbeidet tomt med hyggelige uteområder – perfekt både for familier og par som ønsker litt ekstra plass.Kort gangavstand til matbutikk, butikker, sentrum, Dampsaga bad, småbåthavn og flotte turmuligheter langs elva og Eggevammen.Kort oppsummert:– 3 soverom & oppbevaringsrom– Garasje– Vedovn + varmepumpe– Stor terrasse og flere plattinger– Lysthus og flott hage– Fin utsikt– Gangavstand til sentrum og matbutikk– Familievennlig og sentral beliggenhetSend gjerne en melding og fortell litt om deg/dere 😊
Sjarmerende enebolig til leie i Steinkjer – 3 soverom, garasje og sentral beliggenhet Sjekker ut interessen for utleie av denne sjarmerende og oppussede eneboligen i attraktive Bogavegen – med garasje, flott hage og gangavstand til sentrum og matbutikk.Boligen har en lun og hjemmekoselig atmosfære med gjennomgående fine materialvalg som passer husets sjel. Her får du en innholdsrik bolig med 3 soverom, romslig stue med vedovn og luft-til-luft varmepumpe, praktisk kjøkken, bad og flere gode uteplasser rundt huset.Stor terrasse og platting gir gode solforhold og utsikt mot Steinkjer by.
I tillegg følger garasje, lysthus og en flott opparbeidet tomt med hyggelige uteområder – perfekt både for familier og par som ønsker litt ekstra plass.Kort gangavstand til matbutikk, butikker, sentrum, Dampsaga bad, småbåthavn og flotte turmuligheter langs elva og Eggevammen.Kort oppsummert:– 3 soverom & oppbevaringsrom– Garasje– Vedovn + varmepumpe– Stor terrasse og flere plattinger– Lysthus og flott hage– Fin utsikt– Gangavstand til sentrum og matbutikk– Familievennlig og sentral beliggenhetSend gjerne en melding og fortell litt om deg/dere 😊
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
15 000 kr
Price per m²
221 kr
The listing is located at 7725 Steinkjer, Norway
Loading map