Listed yesterday
Fetsund, Gamle Fetvei, 1900 Fetsund, Norway
16 000 kr / month
Sentralt i Fetsund Moderne 2-roms leilighet til leie i Fetsund – sentral beliggenhetLys og moderne 2-roms leilighet fra 2018 i attraktive Rosenberg Park Boligsameie, med heis og smart planløsning. Åpen stue- og kjøkkenløsning med Sigdal-kjøkken og integrerte hvitevarer. Fra soverommet er det utgang til stor balkong på 17 m².Leiligheten har vannbåren varme, balansert ventilasjon og to romslige kjellerboder (totalt 9 m²). Kort vei til Fetsund stasjon, butikker og flotte turområder ved Glomma.Inkludert i leien: internett/bredbånd og kabel-TV. Varmt vann og varme er inkludert- strøm er ikke inkludert Muligheter for å leie parkering i garasjen etter avtale!
Sentralt i Fetsund Moderne 2-roms leilighet til leie i Fetsund – sentral beliggenhetLys og moderne 2-roms leilighet fra 2018 i attraktive Rosenberg Park Boligsameie, med heis og smart planløsning. Åpen stue- og kjøkkenløsning med Sigdal-kjøkken og integrerte hvitevarer. Fra soverommet er det utgang til stor balkong på 17 m².Leiligheten har vannbåren varme, balansert ventilasjon og to romslige kjellerboder (totalt 9 m²).
Kort vei til Fetsund stasjon, butikker og flotte turområder ved Glomma.Inkludert i leien: internett/bredbånd og kabel-TV. Varmt vann og varme er inkludert- strøm er ikke inkludert Muligheter for å leie parkering i garasjen etter avtale!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
62 m²
Price
16 000 kr
Price per m²
258 kr
The listing is located at Fetsund, Gamle Fetvei, 1900 Fetsund, Norway
Loading map