Listed today
5063 Bergen, Norway
15 500 kr / month
Sentral og unik loftsleilighet med peis / Wergeland Jeg leier ut min sjarmerende leilighet ved Brann Stadion, Wergeland. Kort avstand til Haukeland sykehus, Ulriksbanen, bybanestopp Wergeland og Brann Stadion, Rema1000, Bunnpris og SATS treningssenter. Det er en ettroms leilighet med en dobbeltseng, koselig peis, gode lysforhold og utsikt til Løvstakken og Fløyen. Et godt stereoanlegg og ellers fullt møblert.Hyggelig uteområdet med sitteplass til flere. Tilgang til bod. I tillegg til hovedsoverommet er det en romslig hems med en dobbel madrass. Selv om det ikke er et formelt andre rom, brukes det som en ekstra soveplass for venner eller familie. Stort bad med varmekabler, romslig dusj og vaskemaskin. Gulv-areal er 67m2, primær-areal regnes som 44m2. Dette inkluderer ikke trappeoppgang, bod og hems. - Husleie inkluderer ikke strøm og internett. - Jeg leter etter rolige leietakere som er over 30 år. - PS. Ettersom jeg mottar en del forespørsler vil det nok ta litt tid før jeg svarer. Hilsen Ida Drake.
Sentral og unik loftsleilighet med peis / Wergeland Jeg leier ut min sjarmerende leilighet ved Brann Stadion, Wergeland. Kort avstand til Haukeland sykehus, Ulriksbanen, bybanestopp Wergeland og Brann Stadion, Rema1000, Bunnpris og SATS treningssenter. Det er en ettroms leilighet med en dobbeltseng, koselig peis, gode lysforhold og utsikt til Løvstakken og Fløyen. Et godt stereoanlegg og ellers fullt møblert.Hyggelig uteområdet med sitteplass til flere. Tilgang til bod. I tillegg til hovedsoverommet er det en romslig hems med en dobbel madrass.
Selv om det ikke er et formelt andre rom, brukes det som en ekstra soveplass for venner eller familie. Stort bad med varmekabler, romslig dusj og vaskemaskin. Gulv-areal er 67m2, primær-areal regnes som 44m2. Dette inkluderer ikke trappeoppgang, bod og hems. - Husleie inkluderer ikke strøm og internett. - Jeg leter etter rolige leietakere som er over 30 år. - PS. Ettersom jeg mottar en del forespørsler vil det nok ta litt tid før jeg svarer. Hilsen Ida Drake.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
15 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Furnished
Yes
Price per m²
352 kr
The listing is located at 5063 Bergen, Norway
Loading map