Listed today

5 rooms apartment of 7m² in Oslo

0352 Oslo, Norway

6 800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sentral hybel i Hegdehaugsveien

Sentral hybel i Hegdehaugsveien Sentral hybel i Hegdehaugsveien - perfekt for studenterØnsker du å bo midt i smørøyet av Oslo, med alt du trenger rett utenfor døren? Nå kan du leie et rom i et kollektiv i Hegdehaugsveien - et område kjent for sitt pulserende byliv og korte avstander til alt. Vi er 5 jenter som alle driver med ulike ting, men som liker å være sosiale samtidig som vi setter pris på å være alene. Alle i alderen 20-28. Om leiligheten og rommet: Leiligheten har en åpen, lys planløsning med felles stue og kjøkken. Det er ett bad med en dusj og ett toalett. Vaskemaskin, tørketrommel og oppvaskmaskin er inkludert, slik at hverdagen blir mest mulig praktisk. Rommet som leies ut kan være møblert med seng, skap, pult m/stol og gardiner. Dette vil være til salgs for en liten pris. I tillegg er det tilgjengelig bod for lagring. Internett via bredbånd er inkludert i leien. Beliggenhet: Her bor du svært sentralt: 3 min unna matbutikk, trikk og buss rett utenfor døren og OsloMet 240 meter unna leiligheten. Visning avtales etter ønske.

Property type

apartment

Rooms

5

Size

7 m²

Price

6 800 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

971 kr

Map

The listing is located at 0352 Oslo, Norway

Loading map