Listed 4 days ago
4626 Kristiansand, Norway
14 000 kr / month
Sentral 3 - roms leilighet med inkludert strøm. Lys og trivelig hybel på 45 m² med sentral beliggenhet. Hybelen består av to soverom, stue med åpen kjøkkenløsning, bad og gang.Badet ble totalrenovert i 2011 med blant annet nye rør, nytt inventar og oppgradert elektrisk anlegg.Boligen har kort avstand til kollektivtransport – kun ca. 3 minutters gange til bussholdeplass med hyppige avganger til sentrum, Vågsbygd senter og nærliggende butikker.Nærmeste dagligvarebutikk ligger ca. 15 minutters gange unna, eller 4 minutter med bil.Det er parkeringsmuligheter på åpen plass omtrent 10 meter fra hybelen. Det kan imidlertid ikke garanteres fast tilgjengelighet.Vi er to voksne i alderen 28–30 år som søker en/to rolige og pålitelige leietaker, gjerne for et langsiktig leieforhold. Husdyr og røyking er IKKE tillatt, og boligen egner seg ikke for personer som ønsker å ha mye fest og støy.Vi ønsker langtidsleietakere og tilbyr en tilbakebetaling på 36 000 kroner for leietakere som bor i hybelen i minst 3 år. Hybelen passer for maks to personer. Ved interesse kan du ta
Sentral 3 - roms leilighet med inkludert strøm. Lys og trivelig hybel på 45 m² med sentral beliggenhet. Hybelen består av to soverom, stue med åpen kjøkkenløsning, bad og gang.Badet ble totalrenovert i 2011 med blant annet nye rør, nytt inventar og oppgradert elektrisk anlegg.Boligen har kort avstand til kollektivtransport – kun ca. 3 minutters gange til bussholdeplass med hyppige avganger til sentrum, Vågsbygd senter og nærliggende butikker.Nærmeste dagligvarebutikk ligger ca. 15 minutters gange unna, eller 4 minutter med bil.Det er parkeringsmuligheter på åpen plass omtrent 10 meter fra hybelen.
Det kan imidlertid ikke garanteres fast tilgjengelighet.Vi er to voksne i alderen 28–30 år som søker en/to rolige og pålitelige leietaker, gjerne for et langsiktig leieforhold. Husdyr og røyking er IKKE tillatt, og boligen egner seg ikke for personer som ønsker å ha mye fest og støy.Vi ønsker langtidsleietakere og tilbyr en tilbakebetaling på 36 000 kroner for leietakere som bor i hybelen i minst 3 år. Hybelen passer for maks to personer. Ved interesse kan du ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
14 000 kr
Price per m²
311 kr
The listing is located at 4626 Kristiansand, Norway
Loading map