Listed today

1 room apartment of 50m² in Oslo

0570 Oslo, Norway

20 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Rosenhoff: 2-roms med balkong. Svært lave strømutgifter. Varmtvann, oppvarming og internett inkludert.

Rosenhoff: 2-roms med balkong. Svært lave strømutgifter. Varmtvann, oppvarming og internett inkludert. Lys, gjennomgående og romslig 2-roms på Rosenhoff med solrik sydvendt balkong, heis, stor takterrasse og oppgradert bakgård.NB: Det kan være mulig med noe tidligere innflytting etter avtale.Tidligere næringsbygg fra 1938, omgjort til boliger i 2009. Leiligheten har ca. tre meter takhøyde som gir svært god romfølelse. Originale betonggulv ble slipt i 2021. Vannbåren gulvvarme i hele leiligheten.Oppvarming, varmtvann, bredbånd er inkludert i leien. Svært lave strømutgifter.Leiligheten består av:Romslig gang med god plass til oppbevaringStort soverom med garderobeskapStue med utgang til sydvendt balkongKjøkken med induksjonstopp, komfyr, kjøleskap og fryserGod plass til spisebord og hjemmekontorFlislagt bad med dusjhjørne og vaskemaskinBoligen har heis, dørtelefon og romslig kjellerbod.Svært gode kollektivforbindelser:Ca. 100 meter til trikk og buss med avganger hele døgnet5 min gange til Carl Berner T-banestasjonCa. 12 min til JernbanetorgetCa. 6 min til BI NydalenCa. 12 min til BlindernCa. 100 meter til Rema 1000, treningssenter og flybuss til Gardermoen. Kort gangavstand til Grünerløkka og Torshov.Kun langtidsutleie.Referanser kreves.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

50 m²

Price

20 500 kr

Price per m²

410 kr

Map

The listing is located at 0570 Oslo, Norway

Loading map