5 rooms of 100m² in Kristiansand

Oddernesveien, 4608 Kristiansand, Norway

6 450 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

room in Oddernesveien 7-0, Lund

Hus, 5 Soverom Oddernesveien 7-0 Velkommen til Oddernesveien 7! ​ // English speaking? Please translate this advertisement or visit our lovely website o // Supersentral unik leilighet med 5 soverom, to bad med dusj på begge, og høy standard. Gå avstand til Universitetet i Agder samt nærhet til sentrum og 200 meter til søndagsåpen butikk. Tilgang til offentlig kommunikasjon med buss i umiddelbar nærhet. Parkeringsplasser er tilgjengelig for gratis leie om det er ledig kapasitet, ta

Property type

room

Rooms

5

Size

100 m²

Price

6 450 kr

Price per m²

65 kr

Map

The listing is located at Oddernesveien, 4608 Kristiansand, Norway

Loading map