Listed today
5059 Bergen, Norway
10 600 kr / month
Rom i trivelig kollektiv! Et rom ledig i moderne og romslig bofellesskap! Leiligheten er nyoppusset i 2024, og generell høy standard og god planløsning. Det er sentral beliggenhet i et attraktivt boligområde med kort vei til bykjernen, Haukeland, HVL, BI, dagligvarebutikker og treningssentre. Leiligheten ligger plassert langs bybanetraseen og rett ved bybanestoppet Kronstad (linje 1 og 2). I tillegg er det direkte tilgang til Dikterhagen på baksiden av bygget. Rommet som leies ut er et av to i 1.etajse, og er ca. 9,54 m². Det kommer møblert med 1,40 seng og klesskap.Innhold: 1.etasje: Entré, stue/kjøkken med trappeoppgang, to soverom og bad (med vaskemaskin og tørketrommel)Underetasje: Trapperom/gang og to soveromStrøm og internett er ikke inkludert i leieprisen.Du vil bo med tre hyggelige og omgjengelige jenter, og ha et sosialt med samtidig rolig bomiljø.Langtidsleie, med innflytting :)Det er dessverre ikke mulighet for visning, da vi ikke har tilgang til leiligheten før slutten av juni. Ta
Rom i trivelig kollektiv! Et rom ledig i moderne og romslig bofellesskap! Leiligheten er nyoppusset i 2024, og generell høy standard og god planløsning. Det er sentral beliggenhet i et attraktivt boligområde med kort vei til bykjernen, Haukeland, HVL, BI, dagligvarebutikker og treningssentre. Leiligheten ligger plassert langs bybanetraseen og rett ved bybanestoppet Kronstad (linje 1 og 2). I tillegg er det direkte tilgang til Dikterhagen på baksiden av bygget. Rommet som leies ut er et av to i 1.etajse, og er ca.
9,54 m². Det kommer møblert med 1,40 seng og klesskap.Innhold: 1.etasje: Entré, stue/kjøkken med trappeoppgang, to soverom og bad (med vaskemaskin og tørketrommel)Underetasje: Trapperom/gang og to soveromStrøm og internett er ikke inkludert i leieprisen.Du vil bo med tre hyggelige og omgjengelige jenter, og ha et sosialt med samtidig rolig bomiljø.Langtidsleie, med innflytting :)Det er dessverre ikke mulighet for visning, da vi ikke har tilgang til leiligheten før slutten av juni. Ta
Property type
apartment
Rooms
4
Size
111 m²
Price
10 600 kr
Price per m²
95 kr
5059 Bergen, Norway
Loading map