Kråkerøy, 1675 Kråkerøy, Norway
5 600 kr / month
Rom i kollektiv til leie. Kort vei til høyskole og sentum Rom i kollektiv søker ny leietaker. Rommet er ledig .m Kollektivet består av totalt 4 rom. Beboerne er ryddige og rolige i alderen 21-25 år. Boligen ligger ca 750 meter fra høyskolen i Østfold. rommet er stort og romslig på ca 10kvm. Fellesområder består av en koselig vinterhage, stue, bad og gang.Strøm ikke inkludert. Deles på de som bor der(ca 500,- pr mnd) sett over en 12 mnd periodeVisning etter avtale
Rom i kollektiv til leie. Kort vei til høyskole og sentum Rom i kollektiv søker ny leietaker. Rommet er ledig .m Kollektivet består av totalt 4 rom. Beboerne er ryddige og rolige i alderen 21-25 år. Boligen ligger ca 750 meter fra høyskolen i Østfold.
rommet er stort og romslig på ca 10kvm. Fellesområder består av en koselig vinterhage, stue, bad og gang.Strøm ikke inkludert. Deles på de som bor der(ca 500,- pr mnd) sett over en 12 mnd periodeVisning etter avtale
Property type
apartment
Rooms
4
Size
10 m²
Price
5 600 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
560 kr
The listing is located at Kråkerøy, 1675 Kråkerøy, Norway
Loading map