Listed 6 days ago

2 rooms apartment of 13m² in Kristiansund

6510 Kristiansund, Norway

4 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Rom i bofelleskap/2-roms leilighet 55 m2, sentralt 5 min. gange til Campus, vgs og sentrum, møblert

Rom i bofelleskap/2-roms leilighet 55 m2, sentralt 5 min. gange til Campus, vgs og sentrum, møblert Hyblene er nyrenoverte og fullt møblert med nytt el-anlegg, flislagt bad med varmekabler, vaskemaskin. Nytt dusjkabinett i 2025. Hyblene er 12 og 13 m2. Møblert. Egen inngang, ringeklokke til hver hybel. Direkte brannvarsling til Verisure. Ligger ved friområdet Vanndamman, med fine turområder. Ca 5 min å gå til vgs, Campus og til sentrum. Felles kjøkken og bad. Nytt kjøkken i 2025 som har kjøl/fryseskap, oppvaskmaskin, microbølgeovn, kaffetrakter, vannkoker komfyr med stekeovn og vanlig kjøkkenutstyr. Rolig område. Inkl. fri bruk av internett. Strøm betales etter forbruk.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

13 m²

Price

4 900 kr

Price per m²

377 kr

Map

The listing is located at 6510 Kristiansund, Norway

Loading map