Listed today

4 rooms apartment of 9m² in Oslo

1061 Oslo, Norway

7 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Rom Bofellesskap Kollektiv Jentekollektiv Studentrom Oslo Ellingsrud

Rom Bofellesskap Kollektiv Jentekollektiv Studentrom Oslo Ellingsrud ledig rom i et Hus - hyggelig bofellesskap til leie.Hus ligger ca 10 minutter å gå fra T-bane Ellingsrudåsen Linje nr 2, det tar ca 20 minutter til Oslo Sentrum Jernbanetorget .Fra hus Ca 10 minutter å gå til bussholdeplass hvor er Flybussen linje FB2/FB5 går hver 30 minutter til Oslo Lufthavn (Gardemoen) også flere busser til Lillestrøm og Oslo sentrum fra samme sted. Vi har 200 meter til stor butikk Rema 1000.Huset ligger i et veldig rolig område, nær et stort skogsområde som tilbyr mange turmuligheter både sommer og vinter (Lutvann - 3 km, Mariholtet - 5 km). Om vinteren er det også skiløyper som starte 150 meter fra våre hus. På første etasje har nok stor kjøkken med stue og tarrase. På øvre etajse er bad og soverom.Rommet er lyst og fint, møblert med seng, romslig garderobeskap, pult og stol. Passer for den som er rolig, pålitelig, ryddig og røyker ikke. Dyrehold er ikke tillatt.Vi er kristne som folge seg trygt her og helst vil ha samme person som passer her .Vi leter etter en hyggelig folk som passer å bo sammen .Bofellesskapene er bestå av rolige, voksne og ansvarlige personer med god bo-evne, godt humør og med toleranse og respekt for andre. . Personlige egenskaper vil uansett alltid være viktigere enn alder. Er du hygglig og studierer eller jobber og skal du ha ett rolig sted å bo da er det et romm som passer deg.Strøm/oppvarming kommer i tillegg (kr 500 i forskudd).Leie kontrakt mins 1 år.Depositumskonto blir opprettet i DNB. Ta

Property type

apartment

Rooms

4

Size

9 m²

Price

7 000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

778 kr

Map

The listing is located at 1061 Oslo, Norway

Loading map