7074 Spongdal, Norway
4 500 kr / month
Rimelige hybler med parkeringsplass Har 3 ledige hybler beliggende i landlige og fredlige omgivelser på Byneset/Spongdal.Hyblene passer perfekt for pendlere som trenger en rimelig hybel nært Trondheim/Melhus/Skaun.I 2. etasje er 3 av 4 hybler ledig. Her har man felles kjøkken, bad og vaskerom. Hver av disse er på ca 15 kvm og koster fra kr 4.500,- pr mnd. Hyblene i 2. etasje deler bad og kjøkken med øvrige hybler som er utleid.Hyblene ligger landlig til og passer ikke for studenter som skal studere i Trondheim.
Rimelige hybler med parkeringsplass Har 3 ledige hybler beliggende i landlige og fredlige omgivelser på Byneset/Spongdal.Hyblene passer perfekt for pendlere som trenger en rimelig hybel nært Trondheim/Melhus/Skaun.I 2. etasje er 3 av 4 hybler ledig. Her har man felles kjøkken, bad og vaskerom.
Hver av disse er på ca 15 kvm og koster fra kr 4.500,- pr mnd. Hyblene i 2. etasje deler bad og kjøkken med øvrige hybler som er utleid.Hyblene ligger landlig til og passer ikke for studenter som skal studere i Trondheim.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
4 500 kr
Price per m²
300 kr
The listing is located at 7074 Spongdal, Norway
Loading map