Listed today

1 room apartment of 35m² in Bergen

5009 Bergen, Norway

17 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pen 2-roms leilighet med sentral beliggenhet. Strøm, kabel-TV og internett inkludert.

Pen 2-roms leilighet med sentral beliggenhet. Strøm, kabel-TV og internett inkludert. Pen og lys 2-roms leilighet med umiddelbar nærhet til blant annet Haukeland, Haraldsplass og Odontologen leies ut fra 1. august. Leiligheten er fra 2008 og holder høy/moderne standard. Sameiet har to store felles takterrasser m/grill. Det medfølger også romslig bod i oppvarmet kjeller. Alle hvitevarer inkludert. Leiligheten leies ut delvis møblert. Inkludert i leien er også strøm, kabel-tv og internett.Mulighet for langtidsleie.Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

17 500 kr

Price per m²

500 kr

Map

The listing is located at 5009 Bergen, Norway

Loading map