Listed yesterday
7040 Trondheim, Norway
19 000 kr / month
Øvre Nyhavna, nyere bolig Drømmer du om å bo moderne, sosialt og supersentralt? 🌊✨Denne fullt møblerte leiligheten på attraktive Nyhavna passer perfekt for par eller studenter som ønsker å bo i et ungt og levende miljø – med alt rett utenfor døren.Her bor du med kort avstand til restauranter, caféer, treningssenter, butikker og kollektivtransport. Området er kjent for sitt urbane preg og spennende utvikling, samtidig som du har nærheten til sjøen, badstu, konserter og hyggelige møteplasser året rundt.Leiligheten leies ut møblert og har en moderne og komfortabel stil som gjør det enkelt å flytte rett inn. Perfekt for deg som ønsker en praktisk hverdag kombinert med et sosialt og inspirerende nærmiljø.Høydepunkter:• Fullt møblert ( dersom ønskelig , møbler kan avvike fra bildene) • Attraktiv beliggenhet på Nyhavna • Passer perfekt for par eller studenter • Gangavstand til restauranter, sjøbad, badstu og konserter • Moderne og ungt nabolag • Gode kollektivforbindelser og kort vei til sentrumTa
Øvre Nyhavna, nyere bolig Drømmer du om å bo moderne, sosialt og supersentralt? 🌊✨Denne fullt møblerte leiligheten på attraktive Nyhavna passer perfekt for par eller studenter som ønsker å bo i et ungt og levende miljø – med alt rett utenfor døren.Her bor du med kort avstand til restauranter, caféer, treningssenter, butikker og kollektivtransport. Området er kjent for sitt urbane preg og spennende utvikling, samtidig som du har nærheten til sjøen, badstu, konserter og hyggelige møteplasser året rundt.Leiligheten leies ut møblert og har en moderne og komfortabel stil som gjør det enkelt å flytte rett inn.
Perfekt for deg som ønsker en praktisk hverdag kombinert med et sosialt og inspirerende nærmiljø.Høydepunkter:• Fullt møblert ( dersom ønskelig , møbler kan avvike fra bildene) • Attraktiv beliggenhet på Nyhavna • Passer perfekt for par eller studenter • Gangavstand til restauranter, sjøbad, badstu og konserter • Moderne og ungt nabolag • Gode kollektivforbindelser og kort vei til sentrumTa
Property type
apartment
Rooms
2
Size
44 m²
Price
19 000 kr
Price per m²
432 kr
The listing is located at 7040 Trondheim, Norway
Loading map