1 room apartment of 50m² in Bergen

5063 Bergen, Norway

21 700 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nyoppusset leilighet nær HVL og Bybanen – Alt inkludert!

Nyoppusset leilighet nær HVL og Bybanen – Alt inkludert! Velkommen til en lys og moderne 2-roms leilighet i Inndalsveien 105 - perfekt for deg som vil flytte rett inn!Her leier vi ut en fullt møblert leilighet med høy standard og eksklusiv møblering. Leiligheten ble totalrenovert i 2025 (utenom badet) og fremstår som ny og fresh.Det er potensielt mulig å flytte inn fra August dersom det er ønskelig. Hva er inkludert:Strøm og internettFull møblering med god kvalitet: stor og komfortabel sofa, Samsung 65" Smart-TV, god dobbeltseng cm (kan fjernes om ønskelig), spisebord/stoler, oppbevaring.Varmepumpe for behagelig temperatur året rundtWalk-in-garderobe + ekstra kontorplassFelles terrasse på baksiden av byggetFelles vaskeri i byggetBeliggenhet:Umiddelbar nærhet til Bybanestopp (kort gange)Ca. 5–10 minutters gangavstand til HVL KronstadNært butikker, dagligvare, treningssenter og andre fasiliteterRolig og sentralt område på Kronstad uten gjenboereLeiligheten er på 50 m² i 2. etasje, har god planløsning, parkett og moderne kjøkken. Den passer perfekt for enslig, par eller den som ønsker en rolig base nær studie/hverdagsliv.Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

50 m²

Price

21 700 kr

Price per m²

434 kr

Map

The listing is located at 5063 Bergen, Norway

Loading map