Listed 4 days ago
1666 Rolvsøy, Norway
10 000 kr / month
Nyoppusset kjellerleilighet med sentral beliggenhet Pen og nyoppusset kjellerleilighet til leie i attraktivt område med kort avstand til butikker, skole og kollektivtransport.Leiligheten består av:Romslig soverom med garderobeskap og god plass til dobbeltsengPraktisk kjøkken med kjøleskap og komfyrMulighet for spiseplassBad med opplegg for vaskemaskinLeiligheten har varmekabler og holder seg varm og behagelig om vinteren.Parkeringsplass til én bil inkludertLeiligheten passer perfekt for én person eller et par.Leiepris: 10:000 kr per måned ekskl. strøm.Røyking og husdyr er ikke tillatt.Ta gjerne
Nyoppusset kjellerleilighet med sentral beliggenhet Pen og nyoppusset kjellerleilighet til leie i attraktivt område med kort avstand til butikker, skole og kollektivtransport.Leiligheten består av:Romslig soverom med garderobeskap og god plass til dobbeltsengPraktisk kjøkken med kjøleskap og komfyrMulighet for spiseplassBad med opplegg for vaskemaskinLeiligheten har varmekabler og holder seg varm og behagelig om vinteren.Parkeringsplass til én bil inkludertLeiligheten passer perfekt for én person eller et par.Leiepris: 10:000 kr per måned ekskl.
strøm.Røyking og husdyr er ikke tillatt.Ta gjerne
Property type
apartment
Rooms
1
Size
56 m²
Price
10 000 kr
Price per m²
179 kr
The listing is located at 1666 Rolvsøy, Norway
Loading map