1 room apartment of 25m² in Oslo

0265 Oslo, Norway

15 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nylig oppusset og delvis møblert hybel til leie fra 01/06 på Frogner – Gimlekvartalet!

Nylig oppusset og delvis møblert hybel til leie fra 01/06 på Frogner – Gimlekvartalet! Velkommen til en lys og nyoppusset hybel i 4. etasje med egen inngang, klassisk Frogner-arkitektur og flott utsikt mot Holmenkollen. Klassiske detaljer kombinert med funksjonelle løsninger gir en god romfølelse. Her får du et rolig og usjenert sted å bo - perfekt for single og pendlere! Velkommen til Bygdøy Allé 34.Hybelen kommer delvis møblert med:- Seng- Spisebord og stoler- Garderobe og hyller (i gangen)Kjøkkenet er utstyrt med:- Integrert vaskemaskin- Oppvaskmaskin- Komfyr- Kokeplate- KjøleskapHybelen tilbyr følgende:- Åpen stue- og kjøkkenløsning- Nyoppusset bad med gulvvarme (2025)- HTH-kjøkken med nye fronter (2025)- Integrerte hvitevarer- Nymalte overflater (2025)- Egen inngang og separat strømmåler- Tilgang til felles balkong mellom 3. og 4. etasje- Sykkelparkering i bakgården- Sentral brannalarm- Elektrisk panelovn i stuenBeliggenhetHybelen har en attraktiv og sentral beliggenhet på Frogner, med kort gangavstand til kollektivtransport:- Frogner kirke: Buss 30 og 31- Elisenberg holdeplass: Trikk 12 og 15I nærområdet finner du matbutikker som Coop Xtra, Meny og Joker, samt et bredt utvalg av butikker i Bygdøy allé. Du har også gangavstand til Aker Brygge, Frognerparken og Hydroparken, som byr på flotte grøntområder, parker og et variert utvalg av hyggelige spisesteder og kafeer.Leie og betingelser- Leiepris: Kr. 15,000 per måned- Inkludert i leien: Grunnpakke internett, månedlig vask av hybelen, felleskostnader og kommunale avgifter- Ikke inkludert i leien: Strøm og varmtvann (avregnes månedlig etter faktisk forbruk via egen strømmåler), innboforsikring- Dyr eller røyking er ikke tillattLeieperiode- Overtakelse: Etter avtale (snarest mulig)- Minimum leietid: 1 år fra kontraktsinngåelse (med mulighet for forlengelse årlig)- Oppsigelsestid: 3 måneder for begge parter etter første åretMerk at denne annonsen gir ikke fullstendig informasjon om boligen – interesserte oppfordres til å ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

15 000 kr

Price per m²

600 kr

Map

The listing is located at 0265 Oslo, Norway

Loading map