Listed 4 days ago
2020 Skedsmokorset, Norway
23 900 kr / month
NY PRIS - Rekkehusleilighet med 3 soverom og hage - mulighet for langtidsleie Lys og romslig 4-roms rekkehus leilighet med store rom og åpen kjøkkenløsning leies ut delvis møblert. Boligen har svært gode lagringsmuligheter med både innebod og utebod, samt en romslig hage med gode solforhold. Boligen ligger i et barnevennlig område med kort vei til skog og mark, lekeplass i nærheten og gangavstand til skole/barnehage. Bussholdeplass ligger i umiddelbar nærhet.Inkludert: vann, tv og internett (strøm kommer i tillegg)Oppvarming: nylig installert varmepumpe. Panelovn i alle rom.Parkering: garasjeDet er også mulighet for å parkere bil nummer to på gjeste parkering. Husdyr er ikke tillatt, og leiligheten leies ut som røykfri.Det er muligheter for langtidsleie. Når boligen leies ut ifra kan forsøkes å tilpasses noe etter behov.
NY PRIS - Rekkehusleilighet med 3 soverom og hage - mulighet for langtidsleie Lys og romslig 4-roms rekkehus leilighet med store rom og åpen kjøkkenløsning leies ut delvis møblert. Boligen har svært gode lagringsmuligheter med både innebod og utebod, samt en romslig hage med gode solforhold. Boligen ligger i et barnevennlig område med kort vei til skog og mark, lekeplass i nærheten og gangavstand til skole/barnehage.
Bussholdeplass ligger i umiddelbar nærhet.Inkludert: vann, tv og internett (strøm kommer i tillegg)Oppvarming: nylig installert varmepumpe. Panelovn i alle rom.Parkering: garasjeDet er også mulighet for å parkere bil nummer to på gjeste parkering. Husdyr er ikke tillatt, og leiligheten leies ut som røykfri.Det er muligheter for langtidsleie. Når boligen leies ut ifra kan forsøkes å tilpasses noe etter behov.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
86 m²
Price
23 900 kr
Price per m²
278 kr
The listing is located at 2020 Skedsmokorset, Norway
Loading map