Listed today
4621 Kristiansand, Norway
12 000 kr / month
Ny og moderne 2-roms praktikantdel med parkering i vågsbygd – perfekt for par – ledig fra 1. juni Splitter ny praktikantdel på 34 kvm leies ut i rolige omgivelser i Vågsbygd. Leiligheten ferdigstilles i løpet av mai og blir klar for innflytting fra 1. juni.Leiligheten holder høy standard med blant annet gulvvarme, moderne løsninger og helt nytt kjøkken og bad. Den passer perfekt for et studentpar eller ungt par som ønsker en moderne og lettstelt bolig nær Kristiansand sentrum.Boligen har egen inngang og egen dedikert parkeringsplass rett utenfor. Det er ca. 5 minutter med bil til sentrum og rundt 10 minutter med kollektivtransport.Leiligheten leies ut møblert, og har egen inngang og dedikert parkeringsplass.Leietaker må tegne eget strømabonnement.Det ønskes primært langtidsleie, med minimum 1 års kontrakt.Ta gjerne
Ny og moderne 2-roms praktikantdel med parkering i vågsbygd – perfekt for par – ledig fra 1. juni Splitter ny praktikantdel på 34 kvm leies ut i rolige omgivelser i Vågsbygd. Leiligheten ferdigstilles i løpet av mai og blir klar for innflytting fra 1. juni.Leiligheten holder høy standard med blant annet gulvvarme, moderne løsninger og helt nytt kjøkken og bad. Den passer perfekt for et studentpar eller ungt par som ønsker en moderne og lettstelt bolig nær Kristiansand sentrum.Boligen har egen inngang og egen dedikert parkeringsplass rett utenfor.
Det er ca. 5 minutter med bil til sentrum og rundt 10 minutter med kollektivtransport.Leiligheten leies ut møblert, og har egen inngang og dedikert parkeringsplass.Leietaker må tegne eget strømabonnement.Det ønskes primært langtidsleie, med minimum 1 års kontrakt.Ta gjerne
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
12 000 kr
Price per m²
353 kr
The listing is located at 4621 Kristiansand, Norway
Loading map