Listed today

2 rooms apartment of 60m² in Lørenskog

1473 Lørenskog, Norway

22 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nesten ny 3 roms leilighet med varmtvann, tv, Internett og garasje-El lader.

Nesten ny 3 roms leilighet med varmtvann, tv, Internett og garasje-El lader. Leier ut en meget fin 4 års gammel leiligheten , leker og lys hjørnet leilighet ledig fra 1 juli 2026. Leiligheten har 2 romslig soverom, stua med åpenløsning kjøkken, bad , bod i og garasjeplass i kjeller med el bil lader. Leiligheten har balkong og veldig fine planløsninger. Høyt under taket, 260 cm, En stav parkett og stor balkong med sol fra morgen til utover dagen.Garasjeplass følger med el bil lader. BeliggenhetSkårerbyen ligger i hjerte i Lørenskogen, som har innkjøring fra Skårersletta. Her bygges en ny "bydel" med kort avstand til både butikksentre, kollektivtransport og andre fasiliteter. Prosjektet ligger i tilknytning til et stort parkområde som er opparbeides.Skårerbyen har en attraktiv beliggenhet sentralt på Skårer, rett utenfor bygrensen til Oslo. Herfra er det gode kollektivforbindelser både til Oslo og Lillestrøm. Nærmeste bussholdeplass er en 3 minutters gåtur fra leiligheten. Dagligvarehandlene kan gjøres på . Meny, Bunnpris og Rema 1000. Ønsker du ytterligere servicetilbud finnes gode shopping muligheter i området rundt Skårerbyen. Et lite steinkast unna ligger Triaden Storsenter med over 80 butikker og Metro senter hvor du har bowling, spisesteder, treningssenter, butikker mm.Fra eiendommen er det gangavstand til Finstad barneskole og Løkenåsen ungdomsskole. Det finnes også flere videregående skoler i nærliggende områder, blant annet Lørenskog og

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

22 000 kr

Price per m²

367 kr

Map

The listing is located at 1473 Lørenskog, Norway

Loading map