Listed yesterday
2030 Nannestad, Norway
13 000 kr / month
NANNESTAD- Moderne og lys 3-roms med terrasse og hage- k TV/nett inkl.- carport- ledig 03.08/etter avtale! BeskrivelseInnholdVelkommen til Rustadsletta 17A! En nyere og moderne 3-roms leilighet fra 2022 som ligger fint til i rolige omgivelser. Boligen inneholder entré med bod, stue og kjøkken i åpen løsning, lekkert flislagt bad og to soverom. Hovedsoverommet har garderobeskap. Boligen har en stor terrasse med utsikt mot fellesarealer, og disponerer en egen sportsbod og plass i carport. I carport er det klargjort for elbillading, og leietaker kan opprette ladabonnement via Aneo. Dyrehold er ikke tillatt.Området er under utvikling, og noe byggestøy må påregnes.Ønsker du visning?Send inn interesseskjema og skriv litt om deg/dere som ønsker å leie, så tar jeg
NANNESTAD- Moderne og lys 3-roms med terrasse og hage- k TV/nett inkl.- carport- ledig 03.08/etter avtale! BeskrivelseInnholdVelkommen til Rustadsletta 17A! En nyere og moderne 3-roms leilighet fra 2022 som ligger fint til i rolige omgivelser. Boligen inneholder entré med bod, stue og kjøkken i åpen løsning, lekkert flislagt bad og to soverom. Hovedsoverommet har garderobeskap. Boligen har en stor terrasse med utsikt mot fellesarealer, og disponerer en egen sportsbod og plass i carport.
I carport er det klargjort for elbillading, og leietaker kan opprette ladabonnement via Aneo. Dyrehold er ikke tillatt.Området er under utvikling, og noe byggestøy må påregnes.Ønsker du visning?Send inn interesseskjema og skriv litt om deg/dere som ønsker å leie, så tar jeg
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
13 000 kr
Price per m²
255 kr
2030 Nannestad, Norway
Loading map