Listed today
5009 Bergen, Norway
16 900 kr / month
Møllendal | Flott leilighet med gangavstand til sentrum, UiB, BI, HVL og Haukeland En moderne leilighet med praktisk planløsning og gjennomgående god standard - perfekt for deg/dere som er på jakt etter en sentral bolig med alt du trenger rett utenfor døren. Ønsker å få inn noen for langtidsleie.Leiligheten ligger i et oppgradert bygg fra 2013, hvor blant annet røropplegget ble fornyet og det ble installert balansert ventilasjon.Leies ut med hvitevarer. Andre møbler som vises på bildene er ikke inkludert.-Balansert ventilasjon- Plass til 120-seng i sovealkove-Ekstern bod i kjelleren på 5 kvm- Badeplass like utenfor-Flere butikker i gangavstand, deriblant Bunnpris rett over veien-Gode kollektive transportmuligheter med bybanestopp rett i nærheten-Fine turmuligheter i nærheten, bla. Store Lungegårdsvannet og Ulriken-Kort vei til flere store arbeidsplasser og utdanningsinstitusjoner, bla. Haukeland, Haraldsplass, HVL, BI og UIBVisning etter avtale.
Møllendal | Flott leilighet med gangavstand til sentrum, UiB, BI, HVL og Haukeland En moderne leilighet med praktisk planløsning og gjennomgående god standard - perfekt for deg/dere som er på jakt etter en sentral bolig med alt du trenger rett utenfor døren. Ønsker å få inn noen for langtidsleie.Leiligheten ligger i et oppgradert bygg fra 2013, hvor blant annet røropplegget ble fornyet og det ble installert balansert ventilasjon.Leies ut med hvitevarer. Andre møbler som vises på bildene er ikke inkludert.-Balansert ventilasjon- Plass til 120-seng i sovealkove-Ekstern bod i kjelleren på 5 kvm- Badeplass like utenfor-Flere butikker i gangavstand, deriblant Bunnpris rett over veien-Gode kollektive transportmuligheter med bybanestopp rett i nærheten-Fine turmuligheter i nærheten, bla.
Store Lungegårdsvannet og Ulriken-Kort vei til flere store arbeidsplasser og utdanningsinstitusjoner, bla. Haukeland, Haraldsplass, HVL, BI og UIBVisning etter avtale.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
16 900 kr
Price per m²
528 kr
The listing is located at 5009 Bergen, Norway
Loading map