Listed today
0566 Oslo, Norway
18 000 kr / month
Moderne og Møblert Leilighet på Løkka leies ut Flytt rett inn til en praktisk og lys leilighet med attraktiv plassering på Rodeløkka/Grünerløkka. Her vil du bo i et velholdt og flott hjem, med innholdsrik planløsning og en rekke fasiliteter. Leiligheten inkluderer et soverom, kjøkken/stue, entré med plass til oppheng av klæret, og et baderom. Delikat flislagt bad med varmekabler i gulv og downlightsbelysning i himling. Vaskemaskin inkluderes. Soverom har garderobe og 120 seng. Stue har sovesofa og pult. Kjøkkenutstyr inkluderes.Vakre soldager kan nytes på den flotte fellesterrassen, eller på den romslige svalegangen rett utenfor leiligheten. Luftig takhøyde opptil 2,96 m. Leiligheten har balansert ventilasjonsanlegg, skjult elektrisk spredernett, hyggelig fellesområde og oppvarming (fjernvarme), varmtvann og bredbånd inkludert i leieprisen. Leiligheten er plassert i et rolig område, med kort vei både til sentrale deler av Grünerløkka, Vulkan og Sofienbergsparken og til nydelige Rodeløkka, Torshovparken og Carl Berner. Det er kort vei til buss og trikk ved Birkelunden, buss ved Dælenenga og Københavngata, samt buss, trikk og t-bane ved Carl Berners Plass.
Moderne og Møblert Leilighet på Løkka leies ut Flytt rett inn til en praktisk og lys leilighet med attraktiv plassering på Rodeløkka/Grünerløkka. Her vil du bo i et velholdt og flott hjem, med innholdsrik planløsning og en rekke fasiliteter. Leiligheten inkluderer et soverom, kjøkken/stue, entré med plass til oppheng av klæret, og et baderom. Delikat flislagt bad med varmekabler i gulv og downlightsbelysning i himling. Vaskemaskin inkluderes. Soverom har garderobe og 120 seng. Stue har sovesofa og pult. Kjøkkenutstyr inkluderes.Vakre soldager kan nytes på den flotte fellesterrassen, eller på den romslige svalegangen rett utenfor leiligheten.
Luftig takhøyde opptil 2,96 m. Leiligheten har balansert ventilasjonsanlegg, skjult elektrisk spredernett, hyggelig fellesområde og oppvarming (fjernvarme), varmtvann og bredbånd inkludert i leieprisen. Leiligheten er plassert i et rolig område, med kort vei både til sentrale deler av Grünerløkka, Vulkan og Sofienbergsparken og til nydelige Rodeløkka, Torshovparken og Carl Berner. Det er kort vei til buss og trikk ved Birkelunden, buss ved Dælenenga og Københavngata, samt buss, trikk og t-bane ved Carl Berners Plass.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
18 000 kr
Price per m²
514 kr
The listing is located at 0566 Oslo, Norway
Loading map