Listed 2 days ago
7606 Levanger, Norway
12 000 kr / month
Moderne leilighet i Momarka leies ut Moderne leilighet i momarka, LevangerVelkommen til Halssteinsvegen 28B! Innholdsrik, lettstelt og romslig 2-roms leilighet oppusset i 2022. Moderne leilighet bestående av kjøkken/stue, ett soverom, bad og bod. - Romslig soverom med god plass til dobbeltseng. Innredet med garderobe som blir stående ved utleie, IKEA pax 150cm bred.- Bad med toalett, servantskap og dusj. Opplegg for vaskemskin og tørketrommel. - Romslig gang med oppbevaringsmuligheter. - Innvendig bod . - Utvendig bod med hylle og lagringsplass (5m2) . - Kombinert stue, kjøkken og spiseplass. Med integrerte hvitevarer i kjøkken som følger med ved utleie. - Varmekabler i gulv. - P-plass til leietaker og besøkende Kan leies ut delvis møblert om det er ønskelig. Vaskemaskin/tørketrommel kan følge med ved avtale. Leieprisen er inkludert tv/internett. Ekskludert strøm. Lave strømkostnader. Dyrehold kan diskuteres Ønsker helst langstidsutleie, med oppsigelsesfrist på 3 måneder. Men kan være muligheter for korttidsleie ved avtale. Innflytting dato kan diskuteres, med muligheter for overtagelse i starten av juni. Ta
Moderne leilighet i Momarka leies ut Moderne leilighet i momarka, LevangerVelkommen til Halssteinsvegen 28B! Innholdsrik, lettstelt og romslig 2-roms leilighet oppusset i 2022. Moderne leilighet bestående av kjøkken/stue, ett soverom, bad og bod. - Romslig soverom med god plass til dobbeltseng. Innredet med garderobe som blir stående ved utleie, IKEA pax 150cm bred.- Bad med toalett, servantskap og dusj. Opplegg for vaskemskin og tørketrommel. - Romslig gang med oppbevaringsmuligheter. - Innvendig bod . - Utvendig bod med hylle og lagringsplass (5m2) . - Kombinert stue, kjøkken og spiseplass.
Med integrerte hvitevarer i kjøkken som følger med ved utleie. - Varmekabler i gulv. - P-plass til leietaker og besøkende Kan leies ut delvis møblert om det er ønskelig. Vaskemaskin/tørketrommel kan følge med ved avtale. Leieprisen er inkludert tv/internett. Ekskludert strøm. Lave strømkostnader. Dyrehold kan diskuteres Ønsker helst langstidsutleie, med oppsigelsesfrist på 3 måneder. Men kan være muligheter for korttidsleie ved avtale. Innflytting dato kan diskuteres, med muligheter for overtagelse i starten av juni. Ta
Property type
apartment
Rooms
1
Size
75 m²
Price
12 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Furnished
Yes
Price per m²
160 kr
The listing is located at 7606 Levanger, Norway
Loading map