Listed today
0484 Oslo, Norway
18 000 kr / month
Moderne 3-romsleilighet - steinkast fra BI! Rett ved T-bane Leier ut min superkoselige leilighet på Nydalen. Leiligheten er velbelyst, oppusset for noen år tilbake og ypperlig til et par/vennepar. Det er en stor gang, hvor det er skap og masse lagringsplass. I tillegg er det et moderne og stort bad. Det ene soverommet har en tilhørende fransk balkong. Bildene i annonsen er fra tidligere, slik at noe av møblementet er endret. Kan tilføye nye bilder så snart tidligere leietakere er utflyttet. Fasiliteter i nærheten inkluderer Nydalen torgbygg, hvor du finner Coop Mega, Joe and the juice og lignende. Leiligheten er nabobygget til BI, i tillegg til Nydalen T-banestasjon. Storosenteret er noen minutter i gange unna.Send gjerne melding ved interesse og/eller ytterligere spørsmål! Visninger avtales fortløpende.
Moderne 3-romsleilighet - steinkast fra BI! Rett ved T-bane Leier ut min superkoselige leilighet på Nydalen. Leiligheten er velbelyst, oppusset for noen år tilbake og ypperlig til et par/vennepar. Det er en stor gang, hvor det er skap og masse lagringsplass. I tillegg er det et moderne og stort bad. Det ene soverommet har en tilhørende fransk balkong. Bildene i annonsen er fra tidligere, slik at noe av møblementet er endret.
Kan tilføye nye bilder så snart tidligere leietakere er utflyttet. Fasiliteter i nærheten inkluderer Nydalen torgbygg, hvor du finner Coop Mega, Joe and the juice og lignende. Leiligheten er nabobygget til BI, i tillegg til Nydalen T-banestasjon. Storosenteret er noen minutter i gange unna.Send gjerne melding ved interesse og/eller ytterligere spørsmål! Visninger avtales fortløpende.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
36 m²
Price
18 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
500 kr
The listing is located at 0484 Oslo, Norway
Loading map