7033 Trondheim, Norway
9 900 kr / month
Møblert rom i leilighet leies ut. Internett og strøm inkludert Jeg leier ut et rom i leiligheten som jeg selv bor i, sammen med to katter. Leiligheten er romslig med 73kvm, og har med stue, kjøkken, bad og vestvendt balkong med gode solforhold. Soverommet er 6.5kvm, møblert med seng, nattbord, kommode og skrivepult. Internett og strøm er inkludert i leien.Leiligheten ligger i et rolig område på Nardo med Bunnpris og Rema i nærheten og gode bussforbindelser til sentrum. Det er frisbeegolfbane rett utenfor leiligheten og ellers fine turmuligheter i Estenstadmarka.Leiligheten har parkeringsmulighet for bil, og sykkelbod ved inngangsdøren. Det tar 4 minutter å gå til buss nummer 22 og 8 minutter å gå til buss 11 som begge går til sentrum. Det tar ca ti minutter å gå til NardoCenteret som har matbutikk, frisør, café, apotek mm. Jeg er selv interessert i blant annet musikk og reising, og er rolig. Det bor to fine innekatter her, de blir ofte med meg når jeg drar bort over flere dager. Vi liker mennesker, er fleksible og trives med å ha det passelig ryddig rundt oss. Vi ser etter noen andre som e passelig avslappede og passelig ryddige.Du er velkommen til å ta
Møblert rom i leilighet leies ut. Internett og strøm inkludert Jeg leier ut et rom i leiligheten som jeg selv bor i, sammen med to katter. Leiligheten er romslig med 73kvm, og har med stue, kjøkken, bad og vestvendt balkong med gode solforhold. Soverommet er 6.5kvm, møblert med seng, nattbord, kommode og skrivepult. Internett og strøm er inkludert i leien.Leiligheten ligger i et rolig område på Nardo med Bunnpris og Rema i nærheten og gode bussforbindelser til sentrum. Det er frisbeegolfbane rett utenfor leiligheten og ellers fine turmuligheter i Estenstadmarka.Leiligheten har parkeringsmulighet for bil, og sykkelbod ved inngangsdøren.
Det tar 4 minutter å gå til buss nummer 22 og 8 minutter å gå til buss 11 som begge går til sentrum. Det tar ca ti minutter å gå til NardoCenteret som har matbutikk, frisør, café, apotek mm. Jeg er selv interessert i blant annet musikk og reising, og er rolig. Det bor to fine innekatter her, de blir ofte med meg når jeg drar bort over flere dager. Vi liker mennesker, er fleksible og trives med å ha det passelig ryddig rundt oss. Vi ser etter noen andre som e passelig avslappede og passelig ryddige.Du er velkommen til å ta
Property type
apartment
Rooms
1
Size
73 m²
Price
9 900 kr
Price per m²
136 kr
The listing is located at 7033 Trondheim, Norway
Loading map