Listed 3 days ago
5003 Bergen, Norway
20 790 kr / month
Møblert 3-roms med sentral beliggenhet og balkong. Super leilighet med kort vei til alt! Flytt rett inn fra 01.08 Effektiv og sjarmerende leilighet til leie - Bergen Sentrum.Er du på jakt etter en praktisk og fullt møblert leilighet med fantastisk beliggenhet? Se hit!Leiligheten tilbyr:*To soverom: Perfekt størrelse for et par, småfamilie eller som deleleilighet.*Fullt møblert: Flytt rett inn uten å tenke på møbler.*Balkong/terrasse. Nøkkelfunksjoner:*Gangavstand til alt du trenger i Bergen sentrum*Rett ved bussforbindelser for enkel pendling*Nærmeste nabo til Meny – ingen tunge bæreposer langt hjem!*Denne leiligheten er ideell for deg som ønsker en komfortabel og praktisk bolig i byen.Interessert?Ta
Møblert 3-roms med sentral beliggenhet og balkong. Super leilighet med kort vei til alt! Flytt rett inn fra 01.08 Effektiv og sjarmerende leilighet til leie - Bergen Sentrum.Er du på jakt etter en praktisk og fullt møblert leilighet med fantastisk beliggenhet? Se hit!Leiligheten tilbyr:*To soverom: Perfekt størrelse for et par, småfamilie eller som deleleilighet.*Fullt møblert: Flytt rett inn uten å tenke på møbler.*Balkong/terrasse.
Nøkkelfunksjoner:*Gangavstand til alt du trenger i Bergen sentrum*Rett ved bussforbindelser for enkel pendling*Nærmeste nabo til Meny – ingen tunge bæreposer langt hjem!*Denne leiligheten er ideell for deg som ønsker en komfortabel og praktisk bolig i byen.Interessert?Ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
20 790 kr
Price per m²
416 kr
The listing is located at 5003 Bergen, Norway
Loading map