Listed today
2013 Skjetten, Norway
17 500 kr / month
Meget romslig 4-roms hybelleilighet med 2 bad Velkommen til Skjettenveien.Stor romslig 4-roms hybelleilighet til leie. Hybelen har 3 romslige soverom, 2 oppholdsrom/tv stue og separat kjøkken. 2 nyoppusset bad med dusj.Egen ankomst med koselig inngangsparti.Hybelen er møblert. Vi foretrekker rolige leietaker.Dyrehold forbudt.InkludererInternett, kabeltv grunnpakke. Hvitevarer og vaskemaskin,Parkering i gate.BeliggenhetEiendommen ligger på Skjetten, ca 1,5 km nordvest for Strømmen og Lillestrøm sentrum. Ca 25 min med bil og 15 min med tog til Gardermoen fra Lillestrøm. Et meget attraktivt og sentralt område.Gangavstander til det meste av servicetilbud, skoler i alle trinn, idrettsanlegg, . Dagligvarebutikk og bussholdeplass i umiddelbar nærhet. Meget barnevennlig og stille boligområde.Bussholdeplass Stav ligger ca. 100 m fra boligen. Denne betjener avganger til Lillestrøm, Oslo bussterminal og Lørenskog. Herifra kommer du til Lillestrøm bussterminal på ca. 7 minutter hvor du kan ta buss videre til Oslo S på 10 minutter. Eller man kan ta bussen fra Stav til Oslo bussterminal som tar ca. 30 minutter.
Meget romslig 4-roms hybelleilighet med 2 bad Velkommen til Skjettenveien.Stor romslig 4-roms hybelleilighet til leie. Hybelen har 3 romslige soverom, 2 oppholdsrom/tv stue og separat kjøkken. 2 nyoppusset bad med dusj.Egen ankomst med koselig inngangsparti.Hybelen er møblert. Vi foretrekker rolige leietaker.Dyrehold forbudt.InkludererInternett, kabeltv grunnpakke. Hvitevarer og vaskemaskin,Parkering i gate.BeliggenhetEiendommen ligger på Skjetten, ca 1,5 km nordvest for Strømmen og Lillestrøm sentrum. Ca 25 min med bil og 15 min med tog til Gardermoen fra Lillestrøm.
Et meget attraktivt og sentralt område.Gangavstander til det meste av servicetilbud, skoler i alle trinn, idrettsanlegg, . Dagligvarebutikk og bussholdeplass i umiddelbar nærhet. Meget barnevennlig og stille boligområde.Bussholdeplass Stav ligger ca. 100 m fra boligen. Denne betjener avganger til Lillestrøm, Oslo bussterminal og Lørenskog. Herifra kommer du til Lillestrøm bussterminal på ca. 7 minutter hvor du kan ta buss videre til Oslo S på 10 minutter. Eller man kan ta bussen fra Stav til Oslo bussterminal som tar ca. 30 minutter.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
100 m²
Price
17 500 kr
Price per m²
175 kr
The listing is located at 2013 Skjetten, Norway
Loading map