2 rooms apartment of 70m² in Raufoss

2830 Raufoss, Norway

14 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lys og sjarmerende leilighet i tomannsbolig til leie – nylig oppgradert, sentral og barnevennlig

Lys og sjarmerende leilighet i tomannsbolig til leie – nylig oppgradert, sentral og barnevennlig Vi leier ut en koselig og romslig leilighet i andre etasje av en tomannsbolig. Boligen har nylig blitt oppgradert og fremstår i god stand, samtidig som den klassiske stilen og sjarmen er bevart. Leiligheten består av et stort soverom og et litt mindre soverom, en separat stue med gode lysforhold, samt et kjøkken som nylig har fått en oppgradering. Kjøkkenet er utstyrt med hvitevarer som kjøleskap, fryser, mikrobølgeovn, komfyr, platetopp, oppvaskmaskin og vaskemaskin. Både kjøkken og stue har varmekabler som gir god komfort hele året. I tillegg finnes moderne panelovner og en koselig vedovn i stuen.Toalettrommet har adkomst via kjøkkenet, mens baderommet ligger med inngang gjennom det største soverommet. Leiligheten har også en liten balkong som gir hyggelig utendørsplass, samt en større terrasse ved inngangspartiet.Leietakerne får også glede av den romslige og frodige hagen til eiendommen. Trådløst internett og kommunale avgifter er inkludert i leien. Strøm tegnes av leietaker via eget abonnement.Planløsningen passer godt for én person, et par eller to som ønsker å dele.Leiligheten leies ut delvis møblert, blant annet med senger og skap. Det følger med en romslig bod og egen vaskekjeller. Parkeringsplass til én bil er inkludert, og det kan tilrettelegges for flere etter avtale.Eiendommen ligger i et rolig og barnevennlig område, samtidig sentralt med kort vei til skoler, barnehager, dagligvarebutikker og fine turområder.1 etasjen er også i bruk. Derfor ønskes det ingen røyking, ingen husdyr og ingen festing i angtidsleie er ønskelig.Ved interesse, skriv gjerne noen ord om deg/dere – hvem dere er, arbeidssituasjon, hvor mange som skal bo i boligen og ønsket leieperiode. Referanser er ønskelig.Vi ser frem til å høre fra deg!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

14 000 kr

Price per m²

200 kr

Map

The listing is located at 2830 Raufoss, Norway

Loading map