Listed yesterday
0554 Oslo, Norway
21 500 kr / month
Lys og klassisk 3-roms leilighet på Grünerløkka - rett ved Birkelunden og Kunsthøgskolen i Oslo Jeg leier ut min sjarmerende leilighet midt i hjertet av Grünerløkka rett ved Birkelunden og Kunsthøgskolen i Oslo. Leiligheten har en koselig atmosfære med klassisk sjarm, tre meters takhøyde og store vinduer med rikelig lysinnslipp. Badet ble totalrenovert i 2025 og leiligheten har to soverom som ligger ut mot en rolig bakgård. Stue/kjøkken med klassiske detaljer som rosett/stukkatur og en antikk vedovn som ble oppgradert i 2023. Entréen er romslig og lun med originale tregulv. Beliggenheten er sentral men samtidig tilbaketrukket. Her bor du nær parker, skoler, barnehager, butikker og et rikt utvalg av kafeer og restauranter. Leiligheten har en nydelig bakgård med blomsterkasser, grill og sittegrupper.Internett er inkludert i husleie. Leietaker tegner eget strømabonnement. Dersom ønskelig, står en kjellerbod til disposisjon.Leiligheten tilbys delvis møblert - kan diskuteres. Ledig fra (også mulighet til å flytte inn fra midten av juli dersom ønskelig)Ta gjerne
Lys og klassisk 3-roms leilighet på Grünerløkka - rett ved Birkelunden og Kunsthøgskolen i Oslo Jeg leier ut min sjarmerende leilighet midt i hjertet av Grünerløkka rett ved Birkelunden og Kunsthøgskolen i Oslo. Leiligheten har en koselig atmosfære med klassisk sjarm, tre meters takhøyde og store vinduer med rikelig lysinnslipp. Badet ble totalrenovert i 2025 og leiligheten har to soverom som ligger ut mot en rolig bakgård. Stue/kjøkken med klassiske detaljer som rosett/stukkatur og en antikk vedovn som ble oppgradert i 2023. Entréen er romslig og lun med originale tregulv.
Beliggenheten er sentral men samtidig tilbaketrukket. Her bor du nær parker, skoler, barnehager, butikker og et rikt utvalg av kafeer og restauranter. Leiligheten har en nydelig bakgård med blomsterkasser, grill og sittegrupper.Internett er inkludert i husleie. Leietaker tegner eget strømabonnement. Dersom ønskelig, står en kjellerbod til disposisjon.Leiligheten tilbys delvis møblert - kan diskuteres. Ledig fra (også mulighet til å flytte inn fra midten av juli dersom ønskelig)Ta gjerne
Property type
apartment
Rooms
2
Size
39 m²
Price
21 500 kr
Price per m²
551 kr
The listing is located at 0554 Oslo, Norway
Loading map