Listed yesterday
0284 Oslo, Norway
24 500 kr / month
Lys nyoppusset leilighet på Lilleaker, 3 soverom Flott leilighet på Lilleaker leies ut. Nyoppusset i 2026.Boligen inneholder:- Romslig gang med oppbevaringsmuligheter. - Bad med opplegg for vaskemaskin. - Stue, kjøkken og spisestue i ett åpent område.- 3 soverom.Boligen leies ut umøblert, men med hvitevarer. Ledig omgående eller etter avtale.Strøm og internett dekkes av leietaker.Lilleaker er et svært attraktivt, trygt og urbant boligområde helt vest i Oslo (bydel Ullern), som kombinerer rolig nabolagsfølelse med fantastiske kollektivforbindelser. Kollektiv-knutepunkt: Umiddelbar nærhet til Lysaker stasjon (tog, flytog, busser), i tillegg til egen trikkelinje (Lilleakerbanen) og t-bane i nærheten.Gode shoppingmuligheter: Kjøpesenteret CC Vest ligger midt i området og dekker alt du trenger av butikker, servering og servicetilbud.Familievennlig: Rolige omgivelser, gode skoler, barnehager og fine turstier langs Lysakerelva.
Lys nyoppusset leilighet på Lilleaker, 3 soverom Flott leilighet på Lilleaker leies ut. Nyoppusset i 2026.Boligen inneholder:- Romslig gang med oppbevaringsmuligheter. - Bad med opplegg for vaskemaskin. - Stue, kjøkken og spisestue i ett åpent område.- 3 soverom.Boligen leies ut umøblert, men med hvitevarer. Ledig omgående eller etter avtale.Strøm og internett dekkes av leietaker.Lilleaker er et svært attraktivt, trygt og urbant boligområde helt vest i Oslo (bydel Ullern), som kombinerer rolig nabolagsfølelse med fantastiske kollektivforbindelser.
Kollektiv-knutepunkt: Umiddelbar nærhet til Lysaker stasjon (tog, flytog, busser), i tillegg til egen trikkelinje (Lilleakerbanen) og t-bane i nærheten.Gode shoppingmuligheter: Kjøpesenteret CC Vest ligger midt i området og dekker alt du trenger av butikker, servering og servicetilbud.Familievennlig: Rolige omgivelser, gode skoler, barnehager og fine turstier langs Lysakerelva.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
95 m²
Price
24 500 kr
Price per m²
258 kr
The listing is located at 0284 Oslo, Norway
Loading map